☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Stare Juchy
Grafika zawierająca herb Urząd Gminy Stare Juchy

Środa 30.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Konsultacje - Współpraca z sektorem pozarządowym na 2019 rok

 

 


Stare Juchy, dnia 25.10.2018 r.

 

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Stare Juchy

w sprawie uruchomienia konsultacji społecznych dotyczących

Rocznego Programu Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok

 

Na podstawie § 4 pkt. 1 Uchwały Nr XXVIII/146/08 Rady Gminy Stare Juchy z dnia 27 listopada 2008r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych na terenie Gminy Stare Juchy, Wójt Gminy Stare Juchy ogłasza konsultacje społeczne dotyczące Rocznego Programu Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok.

Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, wniosków, opinii, rekomendacji od zainteresowanych osób, organizacji, podmiotów dotyczących Rocznego Programu Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok.

Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w terminie: 6 listopada 2018r. w formie spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w Bibliotece – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy o godz.11:00.

Roczny Program Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Dokumentacja dotycząca konsultacji społecznych w formie drukowanej dostępna jest w Urzędzie Gminy Stare Juchy ul. Plac 500-lecia 4, pok. nr 4.

Osobą odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji społecznych jest Pani Renata Nowosielska – Podinspektor ds. rozwoju Gminy (ue@stare-juchy.pl, tel. 87 619 90 53 wew. 32).

 

     Wójt Gminy Stare Juchy

/-/ Ewa Jurkowska-Kawałko

                                                                     

Pliki do pobrania:

  1. ZARZĄDZENIE Nr 77.2018 Wójta Gminy Stare Juchy z dnia 24 października 2018r. w sprawie uruchomienia konsultacji społecznych dotyczących Rocznego Programu Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok
  1. Roczny Program Współpracy Gminy Stare Juchy z sektorem pozarządowym w zakresie działalności pożytku publicznego na 2019 rok - projekt uchwały.

 
 
liczba odwiedzin: 925406

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X