☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Stare Juchy
Herb Urząd Gminy Stare Juchy

Poniedziałek 22.10.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wybory Sejm RP i Senat RP 2011

Wybory Sejm RP i Senat RP – 9 października 2011r.
 
  • OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Stare Juchy z dnia 19 września 2011r. o składach osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011r.
  • OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Stare Juchy z dnia 6 września 2011r. w sprawie informacji o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, które z obwodowych komisji wyborczych są wyznaczone przez wójta dla przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego
  •  I N F O R M A C J A Wójta Gminy Stare Juchy z dnia 29 sierpnia 2011r. w sprawie podania do wiadomości publicznej wykazu tablic informacyjnych przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
  • INFORMACJA OKW w Olsztynie z dnia 22 sierpnia 2011r. o swoim składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach
  • WZÓR zgłoszenia na obwodowych członków komisji wyborczych (M.P. Nr 30. poz. 345)
  • INFORMACJA PKW z dnia 9 sierpnia 2011r. o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych do Sejmu RP i Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października 2011r.
  • OBWIESZCZENIE PKW z dnia 8 sierpnia 2011r. o okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października 2011r. (WYCIĄG)

 
 
ilość odwiedzin: 692298

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X